педради

Тематика засідань

педагогічних рад

на 2017-2018 навчальний рік

Картинки по запросу педради у 2017-2018 н.р.

Серпень

1.Підсумки роботи школи за 2016 – 2017 навчальний рік і завдання, які стоять перед педагогічним колективом на новий 2017-2018 навчальний рік.

2. Затвердження плану роботи школи на 2017-2018 н.р.

3. Про підсумки літнього оздоровлення учнів  в 2017 році.

4. Про  погодження тижневого навантаження вчителів школи на 2017-2018навчальний рік.

Листопад

1.Оцінка ефективності впровадження технології схемо-знакових моделей у педагогічну практику.

2. Підвищення фахової майстерності вчителів. Інноваційні підходи до творчої індивідуальної діяльності учнів з метою виховання в них стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності як важливого фактора формування соціальноактивної особистості.

3. Стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з економіки.

4. Про хід атестації педагогічних працівників у 2017-2018 навчальному році.

5. Робота класних керівників  щодо профілактики правопорушень та злочинності, СНІДу, наркоманії, алкоголізму. Позаурочна діяльність  школярів.

6. Про виконання рішень попередньої педради

Січень

1.Сучасні  підходи до організації роботи з обдарованими дітьми. Аналіз роботи педколективу з обдарованими учнями за 2017 – 2018 н.р.

2. Емоційна нестійкість дитини. Психологічний супровід адаптації до нових умов навчання учнів 1 - го класу в І семестрі поточного навчального року.

3. Стан охорони праці в школі.

4.Про організацію роботи шкільної бібліотеки щодо розвитку творчих здібностей школярів.

5.Про підсумки роботи педагогічного колективу за І семестр 2017-2018 н. р.

6.Про виконання рішень попередньої педради.

Березень

1.Формування у школярів потреби і навичок самоосвітньої роботи, здатності до навчання впродовж усього життя на основі впровадження  інноваційних технологій навчання.

2.Презентація «З досвіду роботи вчителів з використання технології схемо-знакових моделей».

3. Творчі звіти вчителів, що атестуються ( порт фоліо). Особистісне зростання  вчителя як мета і результат педагогічного досвіду.

4. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з музичного мистецтва.

5. Про організацію закінчення навчального року, вивчення нормативних документів:

Ø про підготовку до проведення ДПА;

Ø про підготовку до випуску учнів 9-го класу;

Ø про організацію літнього оздоровлення учнів.

6. Про виконання рішень попередньої педради.

1.Про виконання планів самоосвіти.

2.Допуск учнів 9 класу до державної підсумкової атестації.

3.Переведення учнів 1-4 класів до наступних.

4.Переведення учнів 5-8 класів до наступних.

5. Про підсумок методичної роботи в школі за 2017-2018 н. рік.

6. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2018 року.

7. Про нагородження Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 2-8 класів.

8. Про попереднє навантаження вчителів на 2018-2019 н.р.

9.Про виконання рішень попередньої педради.

1.Про стан виховної роботи в школі за 2017-2018 навчальний рік.

2. Сучасні підходи до організації роботи з обдарованими дітьми. Аналіз роботи педколективу з обдарованими учнями за 2017 – 2018 н.р.

3. Про обговорення і погодження річного плану роботи школи на 2018-2019 навчальний рік.

4. Про роботу педагогічного колективу над методичною темою школи.

5. Про результати державної підсумкової атестації в 9 класі.

6.Про випуск учнів 9 класів зі школи.

7. Про виконання рішень попередньої педради.