ГУРТКИ

28 вересня учні закладу відзначали День туризму. Учні основної групи були розділені на три команди: Червоних, Білих та Жовтих. Кожна команда обрала капітана: у Червоних капітаном був Безкоровайний Араїк, у Білих - Коваленко Ігор, а у Жовтих - Пеліпенко Анастасія. Діти запаслися продуктами, які потрібні у поході, взяли рюкзаки, котелки та інше похідне спорядження і вирушили в ліс змагатися. Все це ось так відбувалося:

Дмитро Табашний, Араїк Безкоровайний та  Валера Мецлер збирають хмиз для багаття

А дівчатка готують похідний сніданок

Максим Копетинсьий готує місце для багаття за всіма правилами

Коля Жирухін збирає каміння для безпечного розведення вогню.

Привіт із очерету-Олексій Ткач.

Емблема Червоних

Білі на чолі з вчителем інформатики Колп Ларисою Вікторівною готують похідний стіл

Жовті на чолі з вчителем фізкультури Олійник Світланою Олександрівною готують свій стіл на природі

Настя Пеліпенко збирає дрова для вогнища - капітан Жовтих

Ось така смакота на природі!

Катя Колп іде на маршрут

Два друга: Денис Мірошниченко та Саша Безрукий

Привітання команд

Подолання перешкод.

Конкурс"Мишоловка". Умова: по-пластунськи треба проповзти під натягнутою сіткою і не зачепитися за неї.

"Тарзанка " - цікава розвага, але тяжке випробування для учасників

Біг по бревну - це не так уже й легко!

Орієнтування на місцевості. за допомогою компасу та визначених азимутів треба знайти літери і скласти слово-пароль.

Гурток "Рукодільниця"

Керівник гуртка : Майстренко Наталія Василівна